| Andri123 a întrebat:

Ce idei aveti pentru numărul de înmatriculare al mașinii după numele meu? BZ
15.06.2001 dată nașteri, nume Vlad Stefan Mădălin. Voiam BZ 15 VLD dar este luat.Sa vedem cine este inventiv

6 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

BZ 314 ZDE

| goguPatent a răspuns:

BZ 15 CUC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BZ 112 STF după incidentul de la Caracal

| Sonia822 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atat ai inteles tu? ca 112 e responsabil? sau ca cei din conducerea tarii care fac trafic de copii, cu proprii cetateni, pentru banci de organe si alimenteaza planeta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sonia822):

S-a mai dat la TV cât de incompetenți sunt cei de la 112. Sunau femeile să zică ca au fost violate și nu au fost băgate în seama. Eu odată am sunat sa raportez un accident și cică "ca de ce am sunat". Numai asa "sa ii aud vocea". Ai și tu dreptate în felul tău, dar in alte tari dispecerii sunt altfel instruiți. În alte tari nu auzi "nu putem sta la telefon pentru ca trebuie sa răspundem și la alte telefoane. ". În fine, în alte tari nu este un singur responsabil pe județ sa răspundă la telefon și. Mna. Nu mai contează. Oricum, eu cred ca fetele sunt în viata și cretinul ala tot plimba anchetatorii dintr-un loc în altul.

| Sekim a răspuns:

Bz 01 msv, bz 01 jad(de la Vlad), bz 01 vsm