| VyRuS a întrebat:

Imi doresc sa imi iau un telefon cu touch screen, sa coste intre 350-850 ron, sa aiba o camera de la 2 pana la 8 megapixeli, sa se auda destul de tare si... daca se poate sa aiba si tastatura full qwerty.va rog sa ma ajutati

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îti recomand Nokia X3, are tot ce iti doresti.

| kidboo a răspuns:

Cumpara telu meulaughing Samsung i900 omnia camera 5 mpx win6. 1 memorie interna 8 gb GPS.toate accesoriile 500 de lei smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot recomanda LG GT-B3410 DELPHI. Este un telefon bun, camera de 2 megapixeli, se aude destul de tare, 32MB memorie interna, card microSD, tastatura qwerty, jocuri java si are aplicatia mobiletracker cu care daca o vei activa si din greseala iti pierzi telefonul, se va trimite automat un mesaj catre numarul(numerele) de telefon catre care vrei sa se trimita mesajul. Are dimensiuni medii 102. 3 x 52. 4 x 15. 9 mm. Este un telefon sensibi ca si restul telefoanelor cu touch screen. Ti-l recomand. Am si eu unul si e chiar bun. Daca vrei mai multe informatii intra aici:http://www.phonearena.com/phones/Samsung-B3410_id4155

| djragan a răspuns:

Samsung S5250 Wave525
Camera de 3. 15 MP, 2048x1536 pixels
Memeorie 100 Mb
Pret 769 lei (asta am vazut eu pe net)

| punk17er a răspuns:

Eu iti recomand acest Samsung Galaxy i5500
Are camera buna, GPS, si sistem de operare ANDROID 2. 1. E cel mai rentabil smartphone.

| danyel410_5285 a răspuns:

Io ti-as reconda nokia5800 expres music am un corby dar mai mult mi-as dori un Nokia pa-pa