| davidd1999 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum setez frecventa radio la ford ca 2004? Casetofonul e pe caseta si vreau sa-i pun modulator

3 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Pui modulatorul în brichetă/îl alimentezi și setezi frecvența. De la casetofon cauți manual frecvența cu care redă modulatorul și te sincronizezi. În deplasare s-ar putea să interfereze cu alte dispozitive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica cum ii setezi frecventa? Bagi modulatoru la bricheta, il pornesti, si dai search pe radio, si il gaseste singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il gaesti ca un post de radio, Depinde de modulator daca scrie frecventa pe cutie, sau daca trebuie sa o cauti tu.