| Bobletec_Raul_1995 a întrebat:

Buna am si eu un casetofon Audi Simphony si vreau sa folosesc un modulator mp3 pentru a asculta muzica de pe stick dar când setez la radio pe o frecventa libera dupa cateva secunde incepe sa bipaie intr-una si nu mai face nimic altceva pana nu pun pe un post deja salvat. Cum as putea să rezolv sa nu mai faca asa?

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Pai prima data seteaza modulatorul pe o frecventa libera si dupa aceea cauti frecventa cu radioul.

| Bobletec_Raul_1995 explică (pentru Ironwin):

Am facut asta dar nu merge. Mai demult am folosit modulatorul si totul functiona perfect dar acum il pun pe o frecventa merge câteva secunde si dupa incepe sa bipaie si nu mai merge.