| hans1 a întrebat:

Imi poate spune cineva o firma serioasa de inmatriculari in Bulgaria?

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

N-ai auzit ca nu mai tine figura cu Bulgaria?

| hans1 explică (pentru viotedy):

Am auzit, dar am inteles ca tot exista o solutie. Stii ceva daca pot ataca cumva taxa prin instanta?

| Weider a răspuns:

Amu si tu incepi cu Bulgaria ca toti tiganii?

| EddiWeed a răspuns:

Nu o sa mai ai voie sa mergi cu masina inscrisa in alta tara daca domicilui tau este in Ro

| Coso_Cosmin_1994 a răspuns:

Faza cu Bulgaria inca merge, astia de la tv au bagat frica in toti romanii, e o prostie atata timp cat ro si bg sunt in ue faza asta o sa mearga nu mai faceti pe socatii du-te frate linistit si fa-ti masina nu-ti are nimeni treaba!

| catalin055 a răspuns:

Am masina inmatriculata in bg pe firma ilie & ilie daca vrei si te intereseaza imi zici

| hans1 explică:

Ma costa 2000 inmatricularea. am dat pe masina 3000, crezi ca am de cand sa fac ca tiganii sau nu?