| Dragos1477 a întrebat:

Îmi puteți recomanda câteva mașini până în 2500 de euro?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Pai cea mai buna decizie cred ca e un Logan/Sandero. Gen gasesti una 1.4 MPI cu AC de prin 2009. Motorul ala e extrem de fiabil. Altfel daca vrei ceva cu mai mult confort, un polo 1.4 MPI sau orice din clasa mica de la cam orice firma ( ibiza, fiesta, fabia, etc). Toate is masini mici, fiabile, simple si ieftine de intretinut. Si in bugetul tau sunt singurele care nu au 300. 000km. Daca ai nevoei totusi de spatiu si diesel cauta un Golf 4 1.9 TDI 2005 Break. Bafta!

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Epave cu sute de mii de kilometri, aduse de samsari cu câteva sute de euro din străinătate.
Sau vreo Dacia Logan, deoarece, cel puțin în România e văzută cu ură, fără valoare!

| Dragos1477 explică (pentru romeo78):

Mai du-te drq...nu știi nu răspunzi.

| romeo78 a răspuns (pentru Dragos1477):

Bă mucosule, du-te dracului tu, nu eu, dacă nu știi să vorbești!
Nu cred că te-am înjurat, doar ți-am răspuns.
Dar unui analfabet și lipsit de cei 7 ani de acasă nu poți decât să îl ignori!
Cumpără ce epavă vrei!