| AlexandruCK a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog, ce tobe sport pentru masini sunt mai bune?, Multumesc

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Salut daca vrei tobe sport si nu chinezarii de 100 de lei care fac un zgomo urat si ruginesc in maxim 1 an de zile, urmatoarele marci sunt cele mai bune (PREMIUM): REMUS, Milltek, SEBRING acestea sunt cele mai scumpe din lume si in functie de masina ajung si la 3000-4000 de euro, dar merita sa incerci daca gasesti ceva pentru masina ta.
Niste marci bune mai de buget sunt : BORLA, MAGNAFLOW, TANABE.
Eu iti recomand Sebring un sistem cat-back in special daca nu gasesti un model plug and play pentru modelul tau de masina.
Nu iti recomand tobe universale in schimb.