| PricopAmalia a întrebat:

Salutare! Am un atv de 125 si pe instalatia electrică firul verde care pleaca de la minus de pe baterie cand apas sa il pornesc la buton acel fir se înfierbântă foarte tare si chiar ia foc. De pornit poate porni dar nu apuc sa ii dau din cauza ca daca ii dau ia foc firul. Stie cineva ce e de facut? Apropo, instalația electrică e nouă la fel si motorul

1 răspuns:
| dominik02021 a răspuns:

Daca motorul mai este încă in garanție, poți vorbi cu cei de la care l ai cumoarat. Te vor ajuta.