Întrebare recomandată | str a întrebat:

In cat timp se poate parcurge drumul dintre zona Moldovei(Vaslui) si Barcelona?

Răspuns Câştigător
| EddiWeed a răspuns:

Vaslui - barcelona:2792 Km
Viteză:97 Km/h(media)
Timp:1 zi, 4 ore 38 min
Consum:8.5 l/100 Km
Consum total:237.3 l
Cost:1495 RON

8 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

32-35ore masina mica si mergi relax! eu am facut 1300km in 14ore! Si am mers lejer maxim 140 constant 130km!

| noktambul a răspuns:

Cu ce mijloc de transport? Cu pluta, cu trotineta, cu sania, pe jos?

| Trynda a răspuns:

Cu masina faci 3 zile chiar 4.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sunt cam 3500 de km cu masina in 2 1/2 zile, prin Ungaria-Slovenia-Italia -Franta-Spania. Saiz Tour 100 Euro cam 2 zile (au 4 soferi) merg aproape non-stop. Cu avionul cam 2-3 ore si cam aceeasi bani la low cost. Daca sunteti 3-4 persoane renteaza cu masina.

| michelia a răspuns:

Sint curse low cost cu avionul din Bacau si in 3 ore ajungi la destinatie.

| marcous a răspuns:

Depinde cu ce mergi. Cateva ore cu avionul; 3, 5 zile - 4 cu masina (asta daca conduci de dimineata pana seara si o arzi pe sosea)

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

1 an si jumatate

| RaduI0Ianul3000 a răspuns:

Cu masina cu o viteza medie dde 94 faci 1zi 5ore daca conduci non-stop nu ai cozi la vame si ii dai in gusa