| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Cum sunt vazuti cei din zona Moldovei de cei care sunt din zona Constantei, Megidia si ce se poate face prin zona aia? O sa fiu trimis la un curs de lunetist in zona aia si tine 3 saptamani si vrea sa stiu pe ce teren ma duc

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

În fiecare județ exista oameni ce pot place anumiti oameni sau nu.Asa ca e posibil sa nu sti exact peste ce o sa dai.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Freya1):

Da, dar sunt unele stereotipuri legate de oamenii din anumite zone si am vazut cativa care chiar le iau in serios si le aplica. Nu-mi fac griji, doar voiam sa stiu cum sunt oamenii si ce chestii se pot face prin zonele alea si daca sunt recomandari