| Girly97 a întrebat:

Intrebare pentru Bucuresti/Ilfov: pentru reprogramare la traseu trebuie sa ma duc unde m-am programat dupa ce am luat sala, sus la etaj sau pot sa ma duc si jos la parter unde mi-am inregistrat dosarul de examinare si mi s-a facut fotografia pentru permis?

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Sus la etaj. Iei nr de ordin de la robotel si astepti. Fiindca la programarile online ai de asteptat cu zilele. Pont: Mergi la prima ora, gen cand deschide deja sa fii acolo sa iei bilet printre primii si nu o sa mai stai la coada cu orele.