| Iulyan_Adrian_1998 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca nu am luat traseul? Din cate stiu trebuie sa mai fac 6 ore de condus si dupa trebuie sa imi fac reprogramare la traseu? Unde fac aceasta reprogramare, tot acolo unde mi-am inregistrat dosarul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Reprogramarea se face tot acolo unde ai facut prima programare. Si este obligatoriu sa mai faci cel putin 6 ore de conducere si sa ai adeverinta la dosar cand vei merge pentru a doua proba practica.