| TimmyTim a întrebat:

Salut, TPU!
Intrebare in legatura cu scoala de soferi:
Am facut programare online acum vreo luna sa merg "sa inregistrez dosarul pentru examinare".
Stiti cumva daca data la care am fost programat coincide cu data examenului de sala? Sau cand inregistrez dosarul, atunci pun si data pentru sala?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programarea se face pentru data sustinerii probei teoretice (sala) si atunci trebuie sa te prezinti cu dosarul complet.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sala nu este în aceeași zi în care vei depune dosarul. Dar tu trebuie să fi pregătit, pentru că nu se știe.
Trebuie să nu uiți data programării. Să o scrii pe ceva.

| IoanaKamelia a răspuns:

Daca esti din Bucuresti poti da sala oricand. Chiar in ziua inregistrarii dosarului. In alte orase este cu programare.