| georgiana967 a întrebat:

Care este procedura prin care dai sala din nou, daca ai picat traseul o data? La drpciv,(pentru cei din Ilfov) te duci direct la sala de examinare cu dosarul sau mai trebuie sa stai si la ghiseu pentru reprogramare sau ceva in gen? Imi poate spune cineva in situatia asta, cum a procedat?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi pentru reprogramare, cel mai repede vei fi reprogramat dupa 17 zile de la data primului examen.

| Ryder007 a răspuns:

Platesti taxa la primarie si te duci direct la sala, apoi daca ai luat sala te duci la programare din nou.