| mgtow a întrebat:

La o masina sa zicem la ventilatie sunt acele gratii micute de plastic care le misti in pozitia care vrei sa iti vina aerul in fine cred ca ati inteles la ce ma refer, ca sa le scoti afara se poate folosi un desfacator de butonase care se foloseste la atelierele auto pentru a scoate de exemplu un spoiler. aici va las o imagine http://www.elchapista.com/sacagrapas_coche.html

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Se pot scoate si cu o surubelnita lata.

| dink08 a răspuns:

Asa si care este intrebarea?laughing se pot scoate si fara, cel putin la masina mea le-am scos cu o surubela.Bafta