| tincurobert a întrebat:

La programul Rabla, din pretul masinii se scad cele 3 vouchere sau pe langa cele 3 vochere trebuie sa platesti pretul care e prin program?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cum este stabilit pretul de catre vanzator, am vazut ca unii afiseaza pretul masinii integral si apoi spun ca se va scadea valoarea a 3 vouchere iar altii afiseaza pretul dupa ce au facut scaderea. Oricum, la fiecare este explicat pretul. Numai bine!

2 răspunsuri:
| joker9814 a răspuns:

Cam toate reclamele la masini arata pretul pe care trebuie sa il dai dupa ce ai dat cele 3 vochere adica ce iti mai ramane de platit.Dar daca te duci la un showroom iti vor spune ei daca pretul este cu cele 3 vochere sau fara ele.

| Predat0r a răspuns:

Da