| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa-mi cumpar o masina noua, in valoare de 5700 Euro si folosesc voucher`u rabla mai exact 4x asta ar acoperi o valoare de 15200 ron (4 x 3800 ron fiecare) din ce-i 5700 euro? sau ar creste si pretul masinii odata cu folosirea celor 4x vouchere? astept raspuns

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pot folosi numai maximum 3 tichete valorice(vouchere) si nu 4. Contravaloarea acestora se scade din pretul masinii si vei plati numai diferenta. Cauta pe site-urile importatorilor, unii au si promotii si iesi mai ieftin. Numai bine!

| chelie91ptm a răspuns:

Nu creste nimic. te ajuta doar pe tine, stai linistit.

| enverhoxha a răspuns:

Ce maşină NOUĂ costă 5700?