| MaxiValau a întrebat:

Are cineva, sau cunoaste pe cineva cu o masina (rabla, pentru programul rablalaughing )? daca stiti, puteti sa-mi dati un nr de telefon si pretul intr-un pm, sau chiar la raspunsuri? imi trebuie in maxim5 zile.

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ca sa poti da o masina la rabla conform noii legislatii trebuie sa fie functionala, in proportie de 70% piese originale si asta nu ar fi o problema dar trebuie sa ai de 6 luni masina pe numele tau deci daca o cumperi trebuie sa o ti ceva timp. Iti recomand sa cumperi direct un voucher rabla dupa okazii sau dupa forumurile de specialitate!