| bondockel a întrebat:

La reno megane 98' benzinar motor 1.6 mi s-a stricat comanda de la cheie, daca ii schimb contactul pot sa o pornesc? multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ii schimbi contactul cu tot cu cheie da, dar cred ca mai ieftin il repari pe cel vechi. Mult mai ieftin!

| leonardobz a răspuns:

Contactul e f ieftin schimba-l dar desfa cheia veche si scoate cipul si baga l in cea noua ca altfel nu va porni never...cipul e o bucatica neagra dreptungiulara vist my blog http://useful4you.blogspot.com