| anonim_4396 a întrebat:

La scoala de soferi cat ati platit daca ma puteti ajutat si ce acte imi trebuie pentru scoala de soferi va rog

6 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Iti trebuie copie dupa buletin, cazierul judiciar, analiza medicala, examenul psihologic, taxa de examen platita la primarie, permisul de conducere platit anterior la CEC sau BCR si fisa de scolarizare de la scoala de soferi, si 1 sau 2 poze color 3x4 cm. Toate costa undeva la 1000 de lei. Analiza medicala 50-100 de lei, examen psihologic -30 de lei, permis de conducere - 68 de lei, scoala de soferi - 700-1000 de lei depinde de scoala si taxa de examen 5 lei. Bafta la examen si drumuri bune.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Iti trebuie o copie pentru buletin si un avans de obice... Dar si acelea le poti duce pe parcurs. Eu am facut scoala anul trecut pe Logan in Bucuresti si m-a costat 700 ron.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

*obicei

| leinad a răspuns:

Intra pe www.vreaupermis.ro si o sa gasesti mai multe detalii, nu le fac reclama, am permis din1984, de atunci sau schimbat multe, pe mine la vremea aceea m-au costat toate taxele cam 150 lei din care5 lei permisul categoria B, C, E.Multa bafta!

| hândel a răspuns:

1200 RON si mi-a trebuit buletinul si cazierul. Am facut pe wolkswagen.