| vldut a întrebat:

Ce acte ar trebuie pentru scoala de soferi CUMVA stiti cat dureaza?

Răspuns Câştigător
| helloyou a răspuns:

Salut! de curand am trecut si eu prin asta. pai sa o-luam cu inceputul... de ex: in primul rand iti trebuie psihologicul tarif 40 lei, apoi analizele medicale tarif 80 lei, apoi 10 casierul. durata minima de scolarizare este de (30 de zile) si dupa examenul teoretic iti programeaza traseul in minim 15 zile de la absolvirea examenului teoretic! succes! nu uita daca am fost de ajutor poti sa dai o funda. happy