| anonim_4396 a întrebat:

La un rezervor de 62 L (motorina) cati ml de aditiv pentru curatarea injectoarelor intra?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagi in functie de cat are bidonul juma de litru sau 1 litru cel mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

62000 ml.
Cat ar trebui sa bagi este alta intrebare si raspunsul il afli de pe eticheta sticlutei de aditiv pe care vrei sa-l folosesti.

| Maioru a răspuns:

250-300 ml.aditiv,dar depinde si de firma care-l produce si anume de cat de concentrata este solutia.Citeste te rog eticheta de pe recipient pentru ca sigur vei primi raspunsul la intrebare.Eu ti-as recomanda produsul 2+2.O zi buna!

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Scrie pe flacon dozajul