| ajutorul3000 a întrebat:

Lamburghini sau bugati? Care e mai buna/va place?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prefer lamborghini ca e mai frumos dar bugatti e oribil si putin imi pasa ca fuge ca nebunul pe drum dar aia e cea mai urata masina in comparatie cu altele din secolul 21.

8 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Lamborghini arata mult mai bine ca Bugatti Veyron.winking

| 0rlando a răspuns:

Bugatti arată ca o broască în călduri, chiar dacă este rapidă...altceva nu oferă. Lamborghini sau Audi, tot dracu ăla e, deci nu mulțumesc...Un Ferrari F360 Spider sau chiar și un Testarossa vechi.

| negru30 a răspuns:

Bugatti

Răspuns utilizator avertizat
| MrBlueEnergy a răspuns:

laughing vrei sa zici Lamborghini sau Bugatti (la Veyron cred ca te refereai).

| DRAGOSH977 a răspuns:

Trabantul cu turbina turboohappy

| FasterYamaha a răspuns:

Murcielago superveloce e mult mai frumos ca si bugatti veyron, Dar la putere si viteza bugatti veyron supersport castiga(are 1200 CP, prinde viteza maxima 431KM/H si are un motor V16)
Dar eu prefer Lamborghini-ul

| bluelemon a răspuns:

Lamborghini aventador!