| Byencutsza a întrebat:

M-am gandit mai bine si as vrea o masina in leasing si mie imi placea Ford Focus cea din 2011 exact modelul acesta : http://www.autobook.ro/......oza-9.html
Voi ce parere aveti? Imi puteti spune daca este buna, are piese scumpe sau daca consuma mult? Dar impozitele anuale sunt mari? Pe net nu prea am gasit concret nimic intr-o parte scria ceva si in alta altceva. Va multumesc mult!

1 răspuns:
| Samfuchs a răspuns:

Iti dai seama cat de scumpe sunt piesele.Mai bine iti iei una din 2004-2005 si nu ai probleme nu trebeuie neaparat din 2011 si pisele sunt ieftine la astea secoun hand cu anii mai mici si iti faci si treaba cu ele.