| Guest10 a întrebat:

Cine știe cât m-ar costa schimburile la un Seat Ibiza 2011, 90CP, motor de 1.6?
Ce părere aveți de Ford Focus 2008? Tot cu motor de 90CP... Sau Ford Fiesta 2011... 90CP?

Care este mai bun raport preț (piese și schimburi) - calitate?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Presupun ca te referi la distributie, filtre si ulei. Depinde de mecanic si ce piese cumapra dar cam in jurul sumei de 1000-1200 lei se invarte totul cam la orice masina.Din ce am citit pe diferite forumuri si asa, fordu fiesta mi se pare cel mai ok ca fiabilitate.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"cât m-ar costa schimburile la..."

ce ai in gând să schimbi - dacă ne-ai putea spune?