| mgtow a întrebat:

Maicamea e in Brasov in acest moment si as vrea sa ii zic sa imi cumpere o revista tunning dar sa aiba un poster cu o tipa sexy, imi puteti spune ce revista imi poate cumpara? Maxi tunning sau ce o fi la noi in tara si unde o poate gasi?, carrefour sau in alt magazin?

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca e o revista tunning nu are postere cu tipe sexy, decat cu o masina are poster fiecare numar al revistei si asta foarte putine reviste fiindca de obicei nu primesti postere la ea!