| Raven_6701 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste cabinete stomatologice(daca se poate si adresele lor) din Brasov care sa aiba si laser?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la acel laser care se foloseste in curatarea cariei inainte de plombare ai grija... o simpla micare gresita a limbii sau o inghitire si iti arde locul. mai bine mergi la clasicul dentist care curata caria cu albinuta. mama a patit-o i-au ars cerul gurii cu laserul acela

| Claurss a răspuns:

Ce fel de laser ai nevoie? Pentru tratament, albire sau ce? Detaliaza...