| petrudavid a întrebat:

Masini ieftine ceva gen alfa romeo 147 la 1000euro inmatriculata in ro gasesc?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Solenta daca stai sa cauti si stii sa negociezi, Golf 2 sau poate chiar 3 dar cu mai multi km, dar greu sa gasesti 3 in banii astia, si cam atat iti recomand, mai gasesti Matiz dar tb sa ai grija ce cumperi acolo!

| DimLight a răspuns:

La 1000 inmatriculata si cu putini kilometri sigur nu, oricum sub 1500 nu iti vinde nimeni un alfa. ai sanse la bmw totusi dar la fel cu multi kilometri si gandeste-te ca daca iti iei o masina trebuie sa iti permiti sa o intretii nu doar sa o cumperi.