| mihnea167 a întrebat:

Merita sa dai aproape 20000 de euro pentru un renault captur nou?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

In niciun caz nu merita 20.000 E straight face

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu, de banii aia iti iei o Skoda Octavia sau un Renault Megane (care e clasa superioara). Capturu e o masina sub 15.000 euro in mod normal.

| vlad5214 a răspuns:

Nu mai bine un vw golf 6 sau 7 la bani aia

| mariusakee a răspuns:

CU 20 de mii iti cumperi masina de masina. Dar daca stai la bloc nici sa nu te gandesti.

| KaDD a răspuns:

In niciun caz nu iti lua Renault! Renault sunt cele mai proaste masini. Ia-ti o masina germana, italiana, Un ford, skoda, altceva, uita renaulturile, ai mers vreodata cu unul? ai vazut cum se inchide usa? Material foarte prost si rigid. Te sfatuiesc sa iei un ford, un vw, o skoda ceva, de banii aia iti iei ceva parfum.