| fingerboard a întrebat:

Merita un Hyundai Tucson din 2007 din luna octombrie, pe benzina 2000 cm cubi?happy

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

E bun, se merita in primul rand ca e o masina japoneza, are un consum mic avand in vedere ca e masina mai mare si e si pe benzina (undeva la 13 in oras si 9 in afara).E spatioasa, are cuplul bun. Raportul calitate pret e destul de convenabil.

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Foarte seaca intrebarea. Masina e buna, in general. Unchiul meu are una, dar pe motorina, merge de duduie, se apropie de 200.000 km cu ea.

| RS4 a răspuns:

Sa merite ce? in comparatie cu ce?