| Ovidiu_5183 a întrebat:

Mi-am achizitionat o skoda octavia modelul nou, problema e ca eram nehotarat intre ea chevrolet cruz si renault megan...credeti ca am ales bine? multumesc

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Dupa gustul si impresiile mele, dintre cele trei ai ales foarte bine.
Trebuie sa fac insa mentiunea ca Skoda este nemteasca in masura in care Loganul este frantuzesc, iar Chevrolet nu este o marca frantuzeasca, ci una americana 100%.

| jocnecurat a răspuns:

Ai facut o alegere buna!

| alex_7264 a răspuns:

Da si eu doresc sa imi cumpar o Skoda Octavia 2 (model nou cum sp u) si eu m-am gandit Renault Megane sau SKoda dar totusi merg pe incredere cu Cehii&Nemtii!

| alex:) a răspuns:

Da ai ales destul de bine
poate era un pic mai bun chevrolet da puteai specifica decare chevrolet

| arhivistu a răspuns:

Parerea mea e ca ai luat decizia corecta.eu am passat si sunt foarte multumit de el iar un prieten are octavia din 2005 si ii mere ok.eu zic ca si aspectu e altul la skoda, fata de megane sau chevrolet si in plus grupul VAG nu se compara cu francezi

| ShineMe a răspuns:

Da ai ales bine.In primul rand skoda este facuta pe platforma la vw.In al doilea rand e masina nemteasca iar chevroletu si meganul sunt frantuzesti.Pentru confort este mai bine o skoda pentru consum mai buna skoda pentru design mai frumoasa e o skoda.Asa ca ai facut alegerea corecta.Succes

| ShineMe a răspuns:

Scuzati-ma.La faza cu chevroletul. A fost o mica coincidenta.Nu am mai scris despre el cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cruz e mai bun

| florinreiki a răspuns:

Skoda este o masina mult mai buna decat celelalte

| aurel_6638 a răspuns:

Da ai facut alegere buna, si eu tot octavia am