| DaniTDCI a întrebat:

Mi se aude un bazait in partea dreapta a scuterului in momentul in care accelerez. nu au legatura rulmentii de ambielaj, altceva ce ar putea fi.? din partea dreapta vine sunetul, orice sfat imi e de mare folos

3 răspunsuri:
| Anghel_Seby_2000 a răspuns:

Si eu am patit, dar la mine nu erau stranse suruburile bine, si nu se ducea bendix-ul de la electromotor nu face contact acolo pe ax!

| DaniTDCI explică (pentru Anghel_Seby_2000):

Am verificat pe la bendix, chiar l-am si scos afara de oarece nu imi incarca bateria incat sa pot folosi electromotorul sad dar acel sunet vine din partea dreapta din spre toba, oare sa se aude ceva site pe interior?

| ionut123321456654 a răspuns:

Uita-te la electromotor e posibil sa iti atinga ceva pe acolo