| anonim_4396 a întrebat:

MOTOCICLETA A2.
Salutare TPU, am nevoie de un sfat. am de gand sa achizitonez o motocicleta care se incadreaza la categoria de permis a2.
dar nu stiu pe ce sa cumpar. as dori ceva fiabil, rezistent. am in plan sa bat cu el toata tara noastra FRUMOASA! Din cate stiu a2 inseamna pana in 35kw. ce motoare bune mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| chioscuta a răspuns:

Honda Hornet se incadreaza? Am avut asa ceva si am ramas foarte incantat.

| diNNozo a răspuns (pentru chioscuta):

Se incadreaza dar este foarte scump ca, pret. am gasit un Yamaha FZR 600 R la un pret rezonabil. ce parere aveti?

| DaCumSaNu a răspuns (pentru diNNozo):

Ala nu-i pret rezonabil, e foarte mic pentru ca motocicleta e un model foarte vechi si nu e misto. Poate daca o modifici tu, dar ai nevoie din nou de bani.

| Superior a răspuns (pentru DaCumSaNu):

Ce? Arata binisor.