| Num3Ascuns a întrebat:

Motocicletele enduro de 125 cmc si 250cmc sunt bune pentru enduro chiar daca au capacitatea mica?

Răspuns Câştigător
| emoboy a răspuns:

Da sunt si ele bune ce trebuie sa faci e sa mergi cu viteza mai mare pentru a avea elan. Daca intri cu ele in noroi sau prin apa e cazul sa se inpotmoleasca si se vor opri daca apa este pana la motor.Si e cazul sa inunde motorul. fundita?

2 răspunsuri:
| bestia a răspuns:

Da, clar! Poti sa te rupi la fel de bine si cu un Super Moto de 250. La teren accidentat, conteaza mai mult tehnica.

| alemao a răspuns:

Da sunt foarte bune atata timp cat nu le bagi in noroi pana la coarne.happy