| monstercoup a întrebat:

Noile radare te pot vedea noaptea daca ai centura de siguranta sau nu? multumesc! funda

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Da, noile radare prind si prin ceata si noaptea, si in orice conditii meteo!

5 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Radarul inca nu.

| Minks a răspuns:

Da, ele de asemenea pot vedea daca te-ai spalat pe fata dimineata si daca ti-ai mancat cerealele. happy

| MenInShadow a răspuns:

Asa ar trebui laughing da te bazezi pe romanii nostri? laughing poate alea sunt oprite ca sa faca economielaughing
Dar da, asa ar trebui sa o porti, pentru orice eventualitatea. Am citit de la un baiat pe un site ca da, pot vedea centurile, nu mai stiu site-ul, dar asa am citit. Asa ca mai bine tine-o.
funda?

| Stefania_3298 a răspuns:

Cred ca da pentru ca pe unchi-miu lau prins

| Rabbid a răspuns:

Nu am auzit ca ar putea detecta si centura noaptea thinking