| andreasdolr99 a întrebat:

Nu imi mai merg boxele la un Citroen C5, display ul imi arata radioul si ce se reda pe telefon dar in boxe nu se aude nimic.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca se aud alte posturi in radio, dar doar "postul" modulatorului nu, atunci ai problema la modulator.
Daca pe radio nu se aud nici alte posturi, atunci defectul e la radio.
In ambele cazuri apeleaza la un electronist, care are experienta in sisteme audio din masini.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Complicat să ne dăm cum părerea așa... Deci probabil trebuie sa vizitezi un electrician.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt arsi tranzistorii finali in radio, nu sunt defecte boxele