| beatleman a întrebat:

Acum 2 zile mi-am reparat PC-ul(s-a ars placa de baza). Am instalat Windows...totul,am internet.Pe youtube nu pot intra...de ce? Am Java si Adobe Flash Player.Cand intru pe youtube si aleg un clip imi apare eroarea Don't Send Internet Explorer? Ajutor

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Alege Mozilla FireFox ca browser de internet si fa-ti un cont de email pe Google, gmail si acesta iti va fi contul si pe youtube si nu o sa ai probleme. Succes si numai bine!

| yomanu a răspuns:

Instaleaza Mozzila ...il poti descarca de aici http://www.mozilla.com/en-US/?from=sfx&uid=246975&t=306

| mihaibrasov a răspuns:

Alt browser... moziila firefox, opera sau google chrome. Incearca.

| beatleman explică:

Nu merge pe nici pe Mozilla FireFox, Google Chrome si nici pe Opera...

| JustAlex a răspuns:

Sall versiunea de internet explorer nu e compatibila cu youtube...incearca sa deschizi cu alta versiune sau alt browser