| Roberta00 a întrebat:

Nu pot inchide capacul de la rezervor am incercat cu toate cheile pe care le am la masina si nu merge face cateva clicuri dar dupa daca strangi mai tare de el si rotesti se deschide.Cum pot sa il inchid ma enerveaza foarte taree.
Am un fiat punto din 93.(fiat 55)

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este o clema slabita sau rupta, cred ca slabita daca spui ca mai face cateva clickuri, poti schimba busonul dar la fiat din 1993 gasesti decat la dezmembrari la 20-30 de lei sau pe comanda in jur de 58 de lei vad in catalog!

| danut_7905 a răspuns:

Schimba busonul cu totul coste 30 de lei sau mai putinwinking