| jastin2013 a întrebat:

Buna am un Golf 4 Variant 1. 9TDI si nu se aprinde becu de pe usa de la sofer cum pot sa fac sa se aprinda? Am auzit ca merge daca dau cu sprei de ulei. Ce parere aveti?...Dau FUNDA

4 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

Poate s-a ars becu ai verificat?, poate o siguranta.

| jastin2013 explică (pentru maryus24):

Am verificat nu e ars becu.

| maryus24 a răspuns (pentru jastin2013):

Si siguranta ai verificat, poate nu face contact undeva, altceva nu mai stiu, incerca si alte variante

| jastin2013 explică (pentru maryus24):

La usa din dreapta merge becu. Becul de pe usa soferului merge numai cad e la prima treapta cand deschid se stinge. Cred ca e swich-ul de vina.