| Alex_2741 a întrebat:

O INtrebare. Cine vrea sa cumpere un radio-casetofon de Mercedes Benz+casa pentru 6 CD-uri :X. Cine vrea sa imi ceara ID pe TPU. Rog seriozitate. App. sa fie din Videle sau Bucuresti / Alexandria

1 răspuns:
| MoreTime a răspuns:

As dori eu sa cumpar un radio-emitator-casetofon de Tractor cu emisie prin cablu cu maneta teleghidata + casa pentru 6 DVD-uri de platina. Daca ai ce imi doresc cere-mi id-ul pe TPU, il vei primi mai mult ca sigur. Rog seriozitate. App. sa fii din Baicoi, Cracii Doamnei, Flamanzi sau de prin caverne.
Domle, tu nu intelegi ca asta nu e site de reclame, aici vii sa ceri sfaturi in legatura cu niste probleme in domeniul Auto & moto de ex, TPU nu e bazar!