Întrebare recomandată | AlexStefan1 a întrebat:

O masina buna de inceput in buget de 5.000 euro? Nu vreau ceva mai vechi de 2005-2006.

8 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Audi a4 din 2006poti sa gasesti la banii astia

| Sarcopt a răspuns:

Cănd cauți maşini selectezi suma şi anul fabricații, de ex: 2008-2010. Baftă

| WoKy a răspuns:

Cauta pe mobile.de sau autoscout24 si iti faci o idee de incput.
Eu unul nu m-as axa pe marci premium deoarece-s greu de intretinut mai ales daca stai in tara.
Aici sunt multe detalii. De la aspect la capacitatea motorului.
Eu am luat o Mazda 3 din 2006 la 150 de mii cu 4000 de Euro si-s foarte multumit.

| Armatistul82 a răspuns:

Cum au mai spus si colegii, eu te-as sfatui sa merge spre un audi a3 din anii aia, este frumusel, de tineret si este sprintena.
Daca te incalzeste cu ceva eu sunt dispus sa iti vand golful 4 al meu :+))

| AlexNdry a răspuns:

Vw pasaat b6 ( 2006-2009 )

| just4ecko a răspuns:

Eu pe 22 octombrie am luat un Seat Leon 1p (2007) cu motor de 2.0 140cp la 4600€.
Îți recomand să iei ceva ce-ți place, dar nu foarte costisitoare la întreținere.

| Nita_Mattia_1977 a răspuns:

Ba daca ti plac masinile mai vechi dar bune csz bmw 320 2005 2006 dar trebyue si sa ai sa le intretii

| Razvan_Rusu_1997 a răspuns:

Golf 5, skoda Octavia 2