| M1XTaP3 a întrebat:

Ce masina imi pot lua cu 2000 euro din 2004-2005-2006?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O masina de spalat Miele. Foarte bune.

| M1XTaP3 explică (pentru KodrutZ):

Foarte glumet hahaha besi happy

| CezaraEM a răspuns:

Depinde din ce oras esti. La mine in oras sunt o groaza de vanzare. Si cu 2000 de euro. Depinde ce masina vrei, uneori, alea din 2004, 2005 sunt considerate rabla.

| CezaraEM a răspuns:

Singura masina care ai putea gasi cu 2000 de euro, ar fi un MAtiz.
E mica, dar e buna cand nu ai masina. Isi face treaba destul de bine, e ok! Si acum gasesti, nu cred ca mai sunt asa scumpe, mai ales daca e din 2004, 2005 sau 2006. Eu asa ti-as recomanda, Bafta!