| papuciirupti a întrebat:

urmeaza sa dau orasul si ma gandesc la o masina, si anume un seria 1 2005-2006 (am 4-5000 euro buget).
ce parere aveti si de consum, de cum se comporta?
masina o sa fie mai mult extraurban decat urban in proportie de 70/30
motivul pentru care il vreau este designul, imi place cel mai mult, m-a innebunit happy

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

O sa pici orașul.
O sa treacă ceva timp pana ești programat iarăși. În lunile astea o sa mai strângi niște bani, o sa vrei alt model.

| papuciirupti explică (pentru Catrice):

Nu o sa pic orasul si nu o sa mi se schimbe gusturile in 2 luni

| Adi88 a răspuns:

Sfat: nu lua masina inaintea permisului ca dupa s-ar putea sa vinzi masina. Sa te vezi cu permisul in buzunar si dupa... bafta