| numesiprenume0 a întrebat:

Oare preturile mașinilor, în special Second hand vor mai scădea?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pretul masinilor SH va scadea continuu, pe masura ce se lanseaza modele mai noi, iar pretul masinilor noi va creste in continuare, tot pe masura ce se lanseaza modele noi.

| Hyperion7 a răspuns:

Din moment ce prețul pentru cele actuale creste și cele sh vor fi afectate de chestia asta, iar prețul, din contra, ar putea crește.

| goguPatent a răspuns:

Nu, nu ar avea de ce, masinile noi se vor scumpi, ca inflatie ca razboi etc etc

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Depinde de model.

| Corina3434 a răspuns:

Nu. ''Apocalipsa climaterica'' s-a amanat. Asa a spus sefu' Bill Gates.