| JaguarSType a întrebat:

Imi poate da cineva niste detalii niste pareri despre aceasta masina? http://www.tocmai.ro/skoda-scout-2009-19822154.html#curr ent_image nu fac referire la anunt ci doar la modelul masinii! As dori niste avantaje si niste dezavantaje!

2 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

E o Octavia Wagon normala cu 4x4 adaugat. Adica pe langa drumurile normale pe care poate sa mearga o Octavia normala, asta poate sa mearga si pe coclauri.

| AndyPeScurt a răspuns:

Masina e buna mai ales pentru ca e 4x4 dar totusi are 252 de mii de km foarte multi pentru o masina din 2009 si pretul 8 mi si ceva de euro mult mai bine cauti (daca vrei modelul asta)alta.Totusi masina dupa gustul meu e cam urata.