| mgtow a întrebat:

Cat duce in € urmatoarele modificari la masina:
1 - colantare tenta camaleon 2 culori
2 - suspensii sport lasate jos fixe non reglabile
3 - folii geamuri spate si faruri
4 - jante 18" fata - spate.
5 - colantare interior panouri usi
6 - retapitare scaune din fata doar marginile din piele nu conteaza daca e falsa, arata la fel ca aia originala dar se vede mai bine la ochi alta culoare
7 - leduri tip neon la picioare

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Salut! Depinde de multe variabile la ce pret ajunge lista ta:
1- Colantarea, pentru o masina de dimensiuni medii, e pe la 4000lei
2- Suspensiile depind de ce masina ai; eu am cautat pentru BMW F30 si variaza intre 1200 si 6000lei, unele ok am gasit pe la 3mii
3- foliile sunt cele mai ieftine, am pus pe spate cu 200lei parca
4- la jante depinde clar ce vrei exact, dar unele faine incep de pe la 2mii de lei
5 si 6 nu am idee
7- ledurile in sine nu sunt scumpe, am vazut in jur de 50lei, nu stiu cat ar putea fi manopera

6 răspunsuri:
| mgtow explică:

Masina are 2 usi, si tevile de esapament modificate

| Freya1 a răspuns:

Ajungi la vreo 5000 de euro.
Acuma depinde de unde ti le cumperi, unde ti le pui.
Sa le iei pe fiecare in parte ca pret nu prea ai cum.Dar la anul cel putin suspensiile ti le punem noi de vrei laughing.

| siriusblack98 a răspuns:

Bă frate sincer nu știu dar am citit întrebarea lui zilog și vreau să-l întreb cu ce p.l...m se ocupă. @zilog, construiești rachete nucleare? Ce lucruri de 1m euro bucata îți trec ție prin mână și tot sărac ești?

| zilog a răspuns:

Nu am nimic cu tine ba chiar m-ai ajutat de multe ori nu mi-o lua in nume de rau :

Dar tu chiar nu ai ce face cu banii

Zi si mie cum faci tu atatia bani ca eu ma rup cu invatatul investesc in scule piese tehnologii cumpar chestii invat tot timpul ziua si noapte noaptea zi ziua muncesc si tot ceea ce fac dau inapoi pe alte informatii si alte scule si echipamente pentru ca sa castig bani sa dau din nou pe urmatoarele instrumente ca sa pot sa tin pasul cu tehnologia. plus ca mai platesc si ceva cercetatori stiintifici din cand in cand sa imi raspunda la intrebari cand ma incurc.
Iar ca si profit am asa ce sa mananc unde sa stau si cam atat nu prea multe estravagante.
De si de multe ori abordez lucruri pentru care daca le stric la cat de mult costa obiectele respective sigur dar sigur si pe bune ar trebui sa ma sinucid. cate o data imi trec lucruri prin mana care costa si 1 milion de euro bucata.

| mgtow explică (pentru zilog):

Lucrez in strainatate ala e motivul cheie