| Duhan_Mihai_1989 a întrebat:

Pareri despre opel astra h 1.3 diesel. (motor, intretinere etc.)

Răspuns Câştigător
| Zapkitu a răspuns:

Este o masina foarte buna, consuma putin, pretul nu prea este avantajos, dar vorba aia dai un ban si stai in fata.

| Duhan_Mihai_1989 explică (pentru Zapkitu):

Ai avut?

| Duhan_Mihai_1989 explică (pentru Zapkitu):

Ai avut?
am inteles ca nu sunt chiar asa de reusite la electronica (incalzire in scaune, geamuri electrice, scaune reglabile electric. etc) este adevarat?

| Zapkitu a răspuns (pentru Duhan_Mihai_1989):

Modul acela este bun la toate de mai sus mai putin la incalzire scaune. Acolo mi se pare si mie ca are defectiune. In ori ce caz eu nu folosesc rpea mult acea optiune.

4 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Scump pentru ce ofera. Dupa parerea mea, Opelul e la nivel de Logan (doar finisajele difera)
Motorul de 1.5 DCI care este si pe Logan a fost pus pe Mercedes Clasa A si B. Deci as putea spune ca Logan/Sandero sunt chiar superioare dpdv al motorizarii.