| Girly97 a întrebat:

Pentru a-mi face viza de flotant in Bucuresti (locuiesc in Ilfov) trebuie sa imi schimb buletinul? M-am saturat sa ma programez la examenul auto in doua luni-doua luni jumatate si sa uit ce am invatat!

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Draga mea, la cum te stim cu totii pe tine cand vine vorba de condus, ai sa mai faci scoala inca o data thinking thumbs up

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se schimbă, doar se lipește ceva pe el.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| carevaescu a răspuns:

Nu

| haileewatson a răspuns:

Nu, doar ti se lipeste o hartie pe spatele buletinului

| vlllaaddd a răspuns:

Nu ai vrea tu mai bine sa dai șpagă?

| suntserios a răspuns (pentru vlllaaddd):

Nu ai vrea tu sa dea peste tine pe urmă?

| vlllaaddd a răspuns (pentru suntserios):

Daca se poate, da, poate fac si cunoștință cu ea big grin

| Dani2345678 a răspuns:

Nu cred ca uiti tot ce ai invatat. Iti mai iei 2-3 sedinte inainte de examen. Succes!