| catalin_8409 a întrebat:

Pentru a te inscrie la scoala auto (subcategoria A1) iti trebuie neaparat semnatura parintilor, adica oricum ei nu prea sunt de acordhee hee)...mersi, numai bine!

Răspuns Câştigător
| sNukki a răspuns:

Eu cand m`am interesat, mi s-a spus sa vin cu unul dintre parinti sau cu un tutore legal, pentru ca tu nu ai varsta de 18+ ani! Esti inca minor! (banuiesc ca ai 16 ani de vrei sa dai de A1) + nu stiu daca de la anul mai este valabila subcategoria A1.

| catalin_8409 explică (pentru sNukki):

Mda....asta e, probabil ca o sa mai astept 1an jumatatetongue pe categ A

4 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu iti trebuie pentru ca ai deja 18 ani.

| sNukki a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Nu neaparat. Poti aplica pentru subcatergoria A1 de la varsta de 16 ani! happy

| sebastian1331 a răspuns:

Funda daca il vreti pe instructor la Steaua!