| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie semnatura parintilor pentru ca o minora sa avorteze?

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Da trebuie. Sper sa nu fii tu in aceasta situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.din pacate. daca nu esti majora

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorba mimimariei...cu spaga insa poti scapa si fara alte intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff...asta imi mai trebuia, un copil. Am facut sex cu fata asta de 3 ori, dar niciodata nu mi s-a spart prezervativul, iar astazi imi spusa ca nu ii veni ciclu (azi trebuia)...si crede ca e gravida, vrea sa faca un test de sarcina.

| ladyd_3994 a răspuns:

Daaa

| mimimaria a răspuns:

Din pacate, da.Nu are nevoie de semnatura ci sa o insoteasca.Dar sunt destui medici care cu ajutorul "spagii" rezolva si fara parinti.Bafta